Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tragédie našeho klubu

Fandové našeho klubu,

bohužel v noci ze čtvrtku na pátek (11.9.2015) potkala náš klub tragédie. Shořelo nám naše pracně budované zázemí na hřišti. Konkrétně pergola i celá budova, ve které se nacházely šatny, klubovna a hospoda. Nejsmutnější na tom všem je, že požár byl založen úmyslně žhářem!! Během hodiny a půl bylo vše, co jsme posledních 20 let budovali a nespočet hodin naši tvrdé práce na areálu pryč. Finanční škoda požáru je vysoká, ale citová škoda těch, co se na budování areálu jakkoliv podíleli je nevyčíslitelná. Hlavně pak pro ty, kteří zde strávili většinu svého života. 

Co se týká dalšího fungování našeho klubu, nic se nezmění. Budeme se snažit co nejdříve vybudovat nové zázemí, kde si budete moci znova pochutnat na něčem na zub, výborném pivku a odkud budete moci sledovat zápasy našich týmů. Ještě je v jednání, kde odehrajeme zbytek zápasů této sezóny. O všem budete informování. 

Už nyní bychom rádi poděkovali všem hasičům, kteří se hašení areálu podíleli a hlavně místnímu Sboru dobrovolných hasičů a místním dobrovolníkům, kteří nám pomáhali i s následným odklizením trosek ihned potom, co se celá událost stala. Dále potom okolním klubům za projevy ochoty jakkoliv pomoci.  

Jelikož jsme malý klub, máme v plánu uspořádat sbírku na obnovení areálu. Podrobné informace k celé akci ještě dále upřesníme. Kdyby se našli dobrovolníci, kteří by chtěli pomoci s odklízením trosek nebo v budoucnu s následným obnovením areálu, budou vítáni. O brigádách, které budou probíhat, Vás budeme informovat v rubrice Komentáře. 

Kdo by měl zájem o celém průběhu požáru zjistit více a shlédnou i pár smutných fotografií požáru, klikněte zde.

 

                                                                           Fotbalový klub Tísek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

Poslední fotografie


Obsazenost klubovny a akce klubuStatistiky

Online: 3
Celkem: 61238
Měsíc: 2000
Den: 84