Informace k pronájmu klubovny

Stejně jako naši bývalou Drnovnu má široká veřejnost možnost pronájmu nově postavené klubovny a to telefonicky u správců budovy. Zda je váš požadovaný termín zapůjčení klubovny volný, zjistíte v sekci "Obsazenost klubovny" či ve zmenšeném kalendáři na hlavní stránce klubu.

V klubovně najdete velkou společenskou místnost s krbem, bar vybavený výčepem a prosklenou lednici na nápoje. Dále máte k dispozici plně vybavenou kuchyň, kde je další lednice s mrazákem, elektrický sporák a myčka na nádobí. Také si můžete pro zpestření zábavy zapůjčit stolní fotbálek či projektor. (viz. foto)

Cena:

Pro členy Fotbalového klubu Tísek..........................................................1000 Kč + energie (za den)

Pro nečleny Fotbalového klubu Tísek .....................................................1500 Kč + energie (za den)

(Pozn.: Do druhého dne do 12:00 je potřeba provést úklid klubovny a předat klíče správci budovy.)

Dále možnost zapůjčení:

Projektor......................................................................................................200 Kč (záloha 2000 Kč)

Stolní fotbálek.............................................................................................200 Kč (záloha 1000 Kč)

Set top box .................................................................................................200 Kč (záloha 1000 Kč)

Správci budovy:

Petr Richter                                           Radek Nikel

Tel. 604 761 953                                   Tel. 737 411 623

Poslední fotografie

Obsazenost klubovny a akce klubu

Celkem: 57411
Měsíc: 1869