Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přivítání nové sezóny 2016/2017

Zdravíme všechny fanoušky Fotbalového klubu Tísek. Trošku se zpožděním, ale přece jen bychom se s Vámi chtěli poděli o pár novinek souvisejících se začátkem sezóny 2016/2017. 

Letošní sezóny se zúčastní dvě naše družstva. Jedním z družstev jsou muži, kteří po předchozí vydařené sezoně postoupili do Okresního přeboru z krásného druhého místa. Tento postup do mužstva přilákal nové posily (viz. rubrika Týmy -> Muži). Druhé družstvo, reprezentující náš klub je starší přípravka, která se bude rovněž nově rvát v Okresní soutěži. Bohužel jsme pro letošek museli odhlásit mužstvo žáků pro nedostatek hráčů. 

Co se nové budovy týká, bohužel, po stavební stránce se prozatím nic neděje. Chceme Vás, ale ujistit, že náš výbor nevzdává boj se stavebními úřady a neustále pracuje na tom, aby stavba nové budovy byla zahájena v co nejbližším termínu.  

 

S pozdravem

Fotbalový klub Tísek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

Poslední fotografie


Obsazenost klubovny a akce klubuStatistiky

Online: 1
Celkem: 63890
Měsíc: 2196
Den: 58